Kolejny genialny pomysł Adama Jesionkiewicza :-)

Luźne rozmowy na wszelkie tematy...

Moderatorzy: Coremeil, Michał Marciniak, Maks Kocot, wimmer

Postprzez Domek » 2009-10-23, 22:28

Aż mnie dzisiaj zatkało jak zobaczyłem jak kolejny raz Adam Jesionkiewicz, gooru i lider polskiej społeczności astronomicznej, wykorzystał treści stworzone przez innych do celów promocji swoich komercyjnych serwisów astronomicznych (nie, nie, wcale nic a nic nie mających związku z wykorzystaniem komercyjnym). Zerknijcie na poniższy zrzut z ekranu:

Obrazek

Nowy projekcik: Astropolis :-) Kopiuje z internetu "wszystko co się rusza" aby przyciągnąć ruch i użytkowaników do swoich stron. :mrgreen:

Normalnie gość na bezczelnego kopiuje zdjęcia z tematów nie zamieszczanych u niego na forum (Astro-Forum). Aż strach będzie cokolwiek zamieszczać na innych forach i na własnych stronach, żeby nie wpadło w łapy tego speca od wykorzystania wszystkiego do komercji. :-)

Pamietam jak kiedyś A-F, na bezczela skopiowalo z Astromaniaka moją recenzję platformy paralaktycznej Leszka. Nawet "dłubneli" treść recenzji aby wymazać linki do strony Leszka (niewygodniej dla nich).

Smutne, że takie hieny ciągle funkcjonują!

Pozdrawiam,
Dominik
Domek Offline


-#40%
-#40%
 
Posty: 259
Dołączył(a): 2008-05-05, 19:39
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Domek » 2009-11-23, 20:42

Okazuje się, że to "Astro-nieporozumienie" to kolejne "pierdnięcie" właściciela A-F, podobnie jak Celestia, jego blog czy sprzed paru lat Skyscope:

Obrazek

Coś jest nie tak :?: :lol:

Zresztą jakiś czas temu Astro-polis chodziło na adresie internetowym: "www.ptma.com.pl". :lol:

Obrazek

AJ już nawet sprzedawał A-F (jedyny projekcik, który mu na razie wyszedł ale robi wszystko aby było coraz slabiej - inne fora i serwisy rosną w szybszym tempie osłabiając bazę "zwolenników" A-F - nawet pomimo rosnącego zaangażowania użytkowników "na etacie"). :lol:

http://www.astrophotography.pl/inne/jes ... m_org1.mht

Ja tam się Cieszę, że AJ (i jego grupa pomocników "na etacie") dostarczają mi od paru lat nieprzerwanej rozrywki swoimi nowymi pomysłami. :haha:

Pozdrawiam,

Pozdrawiam,
Dominik
Ostatnio edytowano 2009-11-23, 20:49 przez Domek, łącznie edytowano 2 razy
Domek Offline


-#40%
-#40%
 
Posty: 259
Dołączył(a): 2008-05-05, 19:39
Lokalizacja: Warszawa


Powrót do Wolne tematy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron