AstroJaWil 16.02

AstroJaWil - polski program astronomiczny autorstwa Janusza Wilanda

Moderatorzy: Coremeil, Janusz_Wiland

Postprzez Janusz_Wiland » 2010-03-20, 08:16

Informuję, iż na stronie www.astrocd.pl w dziale Download jest już do pobrania najnowsza, pełna wersja programu AstroJaWil o numerze 16.02.
W tej wersji zmieniłem ustawienia atlasu nieba na 48 map, gdzie większość napisów już się nie pokrywa. Gotowy atlas nieba wykonany tą wersją programu znajdziecie na mojej stronie:
www.astrojawil.pl/atlas_ajw.htm
Tam jest skorowidz map i możliwość ściągnięcia mapy o wybranym numerze. Polecam.
Zasięg gwiazd do 9 mag.
Janusz_Wiland Offline


-#Moderator
-#Moderator
 
Posty: 47
Dołączył(a): 2008-04-23, 18:49
Lokalizacja: W-wa-Piotrków Tryb.

Postprzez Tomasz Wężyk » 2010-09-05, 15:42

Coś mi się wydaje, że nasz kolega został tak pochłonięty pracą nad nowymi wersjami, że zapomniał nas o tym poinformować. Obecnie jest do pobrania pełny instalator wersja 16.22 a ostateczna wersja na 5 września 2010 to 16.23. Trudno opisać zmiany od wersji z poprzedniego postu, jest ich tak wiele, że musiał bym chyba z godzinę je opisywać zapraszam do pobrania i aktualizacji.

AstroJaWil :!wow!:
Tomasz Wężyk Offline

Avatar użytkownika
-#Nowy
-#Nowy
 
Posty: 3
Dołączył(a): 2008-05-21, 20:46
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Postprzez Janusz_Wiland » 2010-09-05, 17:49

Tomasz Wężyk napisał(a):Coś mi się wydaje, że nasz kolega został tak pochłonięty pracą nad nowymi wersjami, że zapomniał nas o tym poinformować. Obecnie jest do pobrania pełny instalator wersja 16.22 a ostateczna wersja na 5 września 2010 to 16.23. Trudno opisać zmiany od wersji z poprzedniego postu, jest ich tak wiele, że musiał bym chyba z godzinę je opisywać zapraszam do pobrania i aktualizacji.

AstroJaWil :!wow!:


Tak Tomku, :)

Jestem tak pochłonięty przygotowaniem nowej wersji nr 17, o której oficjalnie piszę tu poraz pierwszy w necie (!!!).
Tomku zobaczysz tę wersję w Bieszczadach :), a pozostali później jak ją skonczę.

A tymczasem zapraszam do oaktualizacji swoich werski (od nr 16.15) do wersji 16.23 - aktualizacja z programu.
Janusz_Wiland Offline


-#Moderator
-#Moderator
 
Posty: 47
Dołączył(a): 2008-04-23, 18:49
Lokalizacja: W-wa-Piotrków Tryb.


Powrót do AstroJaWil

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron